Prekių pirkimo sąlygos

Prekių siuntimas Lietuvoje

    Nemokamas prekių siuntimas perkantiems už 34.76 Eurų ir daugiau, atsiimant prekes artimiausiame Lietuvos pašto skyriuje.
    Mokamas registruotas prekių siuntimas 1.79 Eurų Perkantiems iki 34.76 Eurų Atsiimant prekes artimiausiame Lietuvos pašto skyriuje.
    Mokamas prekių siuntimas 4.49 Eurų Įteikiant prekes į rankas per Lietuvos pašto kurjerių tarnybą.
    Nemokėdami už prekių siuntimą, atsiimti prekes galima patiems: S. Banaičio g. 49, Romainiai, Kaunas Tel. +370-615-72826.

Prekių siuntimo laikas Lietuvoje

    Siuntimas per Lietuvos pašto skyrių nuo 1 iki 4 darbo dienų (gavus apmokėjimą iki 11 val.).
    Siuntimas per Lietuvos pašto kurjerių tarnybą nuo 1 iki 2 darbo dienų (gavus apmokėjimą iki 11 val.).

Prekių siuntimas į Europos Sąjungos šalis

   Austrija, Belgija, Bulgarija, Kipras, Čekija, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Graikija, Vengrija, Airija, Italija, Latvija, Liuksemburgas, Malta, Nyderlandai, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Jungtinė Karalystė.

  1.     Svoris iki 0,400 kg. Kaina 4.96 Eurų
  2.     Svoris iki 1,800 kg. Kaina 9.96 Eurų
  3.     Svoris iki 9,500 kg. Kaina 29.96 Eurų

Prekių siuntimas į Europos šalis

    Baltarusija, Islandija, Lichtenšteinas, Monakas, Norvegija, Rusijos federacija, Šveicarija, Ukraina.

  1.     Svoris iki 0,400 kg. Kaina 5.96 Eurų
  2.     Svoris iki 1,800 kg. Kaina 13.96 Eurų
  3.     Svoris iki 9,500 kg. kaina 29.96 Eurų

Prekių siuntimo laikas Europoje

    Siuntimas per Lietuvos pašto skyrių nuo 7 iki 14 darbo dienų.

Apmokėjimas banko pavedimu
 
     Apmokėti už prekes galima prisijungus prie savo banko ir atlikus bankinį pavedimą, pervedant pinigus į mūsų įmonės banko sąskaitą. Bankas SwedBank LT237300010127434556 ĮI "Smiltė" Įmonės kodas 134038222 Užsisakę prekę, į El. pašto dėžutę gausite suformuotą išankstinę sąskaitą ir visą reikalingą informaciją atlikti apmokėjimą banko pavedimu (apmokėjimo laukiama 3 darbo dienas, nesulaukus apmokėjimo prekė grąžinama atgal į prekybą).

Grąžinimo sąlygos
 
     Nepatiko prekė, ne problema - prekę galite grąžinti. Tačiau prekė negali būti sugadinta, negali būti naudojimo žymių, originalioje pakuotėje. Grąžinti prekę galite per 7 dienas nuo prekės įsigijimo, adresu S. Banaičio g. 49, Kaunas LT-47267. Po to, kai prekę patikrinsime, grąžinsime pinigus į Jūsų sąskaitą (išskyrus transportavimo išlaidas).  Užpildykite grąžinimo formą.
 
Nekokybiškų prekių grąžinimas
 
    Grąžinti nekokybišką prekę galite per 7 dienas nuo prekės įsigijimo, adresu S. Banaičio g. 49, Kaunas LT-47267. Po to kai prekę patikrinsime, grąžinsime pinigus į Jūsų sąskaitą. Užpildykite grąžinimo formą.
 
Keitimo sąlygos
 
    Nepatiko prekė, ne problema - prekę galite keisti, vadovaudamiesi grąžinimo sąlygomis. Grąžinę prekę galite išsirinkti kitą, pinigų skirtumą perskaičiuosime.


Bendrosios nuostatos


1.1Pirkimo pardavimo taisyklės (toliau Taisyklės) jas akceptavus Pirkėjui (susipažinus su Taisyklėmis bei pažymėjus varnelę prie teiginio Susipažinau su Taisyklės ir Sąlygos www.siulupasaulis.lt ir su jomis sutinku yra teisiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo ir Pardavėjo teises ir pareigas, tarpusavio įsipareigojimus ir atsakomybę, Pirkėjui įsigyjant prekes www.siulupasaulis.lt internetinėje parduotuvėje.

1.2 Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus.

1.3 Internetinės parduotuvės prekyba vykdoma tik Europos teritorijoje.

1,4 Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas išsirinkęs perkamą (as) prekę (es) ir suformavęs prekių krepšelį, paspaudžia nuorodą Užsisakyti.

Pirkėjo teisės ir pareigos

2.1 Pirkėjas, akceptuodamas Taisykles, patvirtina, kad, Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka jis turi teisę sudaryti tokią sutartį ir atitinkamai pirkti prekes www.siulupasaulis.lt internetinėje parduotuvėje.

2.2. Pirkėjas užsakydamas prekes, atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus savo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.

2.3. Jei pasikeičia Pirkėjo Pardavėjui pateikti duomenys, Pirkėjas privalo nedelsiant pakeist savo duomenys.

2.4. Pirkėjas privalo asmeniškai priimti užsakytas prekes. Jei pirkėjas pageidauja, kad jo įsigytas prekes priimtų trečiasis asmuo, šio asmens duomenis privalo nurodyti pastabose, užsakinėdamas prekes.

2.5. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

2.6. Jei Pirkėjas prieš pristatant prekes nebuvo už jas sumokėjęs užsakyme nurodytos sumos, Pirkėjas privalo už prekes sumokėti kurjeriui, prekių priėmimo perdavimo metu.

2.7.Atsiimdamas pristatytas prekes Pirkėjas ar Pirkėjo Taisyklėse nustatyta tvarka nurodytas asmuo privalo su savimi turėti asmens dokumentą.

2.8. Jei Pirkėjas pageidauja siuntą gauti po darbo valandų pagal šių Taisyklių 5.4 punktą, Pirkėjas privalo pažymėti pastabą užsakinėdamas prekes.

2.9. Pirkėjas, priimdamas užsakytas prekes, privalo apžiūrėti ar prekių įpakavimas yra nepažeistas bei pasirašyti sąskaitą faktūrą ar prekių priėmimo-perdavimo aktą. Jeigu Pirkėjas pastebėjo, kad prekių įpakavimas yra pažeistas, Pirkėjas privalo įsitikinti, ar nepažeista užsakyta prekė. Jei prekę

yra pažeista, Pirkėjas privalo nepriimti siuntos, ant sąskaitos faktūros ar priėmimo perdavimo akto pažymėti, kad prekė yra pažeista bei informuoti pardavėją tinklapyje nurodytais kontaktiniais duomenimis.

2.10. Pirkėjas turi teisę per 7 darbo dienas nuo prekių gavimo dienos nutraukti pirkimo pardavimo sutartį ir grąžinti prekes Pardavėjui prieš tai informavus raštine forma. Prekes galima grąžinti, jei prekės nebuvo sugadintos, prekių prekinė išvaizda nepasikeitė, prekių originali pakuotė tvarkinga, prekės yra tos pačios komplektacijos, prekės yra nenaudotos. Tinkamos kokybės prekės gali būti grąžinamos vadovaujantis Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258

2.11.Tuo atveju, kai Pirkėjas iš www.siulupasaulis.lt internetinėje parduotuvėje įsigyja prekių komplektą ir vadovaudamasis Taisyklėse numatyta teise pageidauja atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties tam tikros (tam tikrų) prekės (prekių) atžvilgiu, jis privalo grąžinti Pardavėjui visą prekių komplektą, t.y. Pirkėjas tokiu atveju gali pasinaudoti Taisyklėse numatyta teise tik visų komplekte esančių prekių atžvilgiu. Tuo atveju, kai bent viena iš komplekte esančių prekių neatitinka Taisyklėse nustatytų reikalavimų, Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti grąžinamą prekių komplektą.

2.12. Pirkėjas įsipareigoja padengti prekių grąžinimo išlaidas, išskyrus atvejus, jei prekės pakuotė pristatymo metu buvo pažeista ir prekė buvo sugadinta.

2.13. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už jo pateikiamų asmens duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia tikslių asmens duomenų, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius ir įgyja teisę reikalauti iš Pirkėjo patirtų tiesioginių nuostolių atlyginimo.

2.14.Užsiregistravęs Pirkėjas atsako už savo prisijungimo duomenų perdavimą tretiems asmenims. Jei www.siulupasaulis.lt teikiamomis paslaugomis naudojasi trečiasis asmuo, prisijungęs prie internetinės parduotuvės naudodamasis Pirkėjo prisijungimo duomenimis, Pardavėjas šį asmenį laiko Pirkėju

2.15. Pirkėjas patvirtindamas šias Taisykles sutinka, jog jo Pardavėjui perduoti asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo elektroninėje parduotuvėje www.siulupasaulis.lt, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais.

2.16. Pirkėjas, sutikdamas, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje tikslu, taip pat sutinka, kad jo nurodytais elektroninio pašto adresu ir telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, kurie būtini prekių užsakymui įvykdyti.

2.17. Pirkėjas, nepageidaujantis, kad jo elektroninio pašto adresas būtų tvarkomas tiesioginės rinkodaros tikslu, turi įeiti į Mano paskyra, Prenumeruoti naujienas arba atsisakyti prenumeratos pažymėti taškiuką prie teiginio Prenumeruoti: ne.

Pardavėjo teisės ir pareigos

3.1 Pardavėjas turi teisę vienašališkai nutraukti pirkimo pardavimo sutartį ir anuliuoti užsakymą, jei Pirkėjas, pasirinkęs apmokėti už prekes elektronine bankininkyste ar mokėjimo pavedimu, nesumoka už prekes per 3 (tris) darbo dienas nuo užsakymo pateikimo dienos.

3.2 Pardavėjas turi teisę vienašališkai nutraukti pirkimo pardavimo sutartį ir anuliuoti užsakymą kai Pirkėjas yra pasirinkęs apmokėti už prekes grynaisiais pinigais prekių priėmimo - perdavimo metu, o Pardavėjui kyla neaiškumų dėl užsakyme pateiktos informacijos ir Pardavėjas negali susisiekti su Pirkėju per 3 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo dienos.

3.3 Pardavėjas, negalėdamas pristatyti Pirkėjo užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką prekę. Jei pasiūlyta prekė Pirkėjui netinka ir jis atsisako priimti pasiūlytą prekę, Pardavėjas įsipareigoja per 3 darbo dienas grąžinti Pirkėjui už prekę sumokėtus pinigus.

3.4 Jei Pirkėjas nutraukia prekių pirkimo pardavimo sutartį pagal 2.10 punkte numatytas sąlygas, Pardavėjas, gavęs grąžinama prekę, įsipareigoja per 3 darbo dienas grąžinti Pirkėjui už prekę sumokėtus pinigus.

3.5 Pardavėjas įsipareigoja pristatyti užsakytas prekes per 5 darbo dienas po apmokėjimo už užsakytas prekes, jei Pirkėjas pasirinkęs apmokėti už prekes elektronine bankininkyste ar mokėjimo pavedimu. Jei Pirkėjas pasirinkęs apmokėti už prekes grynaisiais pinigais prekių priėmimo - perdavimo metu, Pardavėjas įsipareigoja pristatyti užsakytas prekes per 5 darbo dienas nuo prekių užsakymo pateikimo dienos. Jei pristatymas užtruktų ilgiau nei 5 darbo dienas, Pardavėjas įsipareigoja raštiškai pranešti Pirkėjui apie pasikeitusį pristatymo terminą.

3.6 Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko Taisyklėse nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

3.7 Pardavėjas patvirtina, jog Pirkėjo nurodyti asmens duomenys bus tvarkomi tik prekių ir paslaugų pardavimo elektroninėje parduotuvėje www.siulupasaulis.lt, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros (išskyrus atvejus, kai Pirkėjas Taisyklėse nurodyta tvarka praneša, kad nepageidauja, jog jo asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu) tikslais. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiems asmenims gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktų numatyta tvarka.

3.8 Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Pirkėjas, neatsižvelgdamas į Pardavėjo rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis Taisyklėmis, nors tokia galimybė jam buvo suteikta.

3.9 Jei Pardavėjo internetinėje parduotuvėje yra nuorodos į kitų įmonių, įstaigų, organizacijų ar asmenų tinklapius, Pardavėjas nėra atsakingas už ten esančią informaciją ar vykdomą veiklą, tų tinklapių neprižiūri, nekontroliuoja ir toms įmonėms bei asmenims neatstovauja.

3.10 Pardavėjas susidarius svarbioms aplinkybėms gali laikinai arba iš viso nutraukti internetinės parduotuvės veiklą, apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.

Apmokėjimas už prekes

4.1 Pirkėjas gali atsiskaityti už prekes grynaisiais pinigais atsiimant prekes patiems, S. Banaičio 49 Kaunas

Prekių pristatymas

5.1Užsakytos prekės yra siunčiamos per siuntų tarnybą (kurjerius) ir AB Lietuvos paštas

5,2 Prekių siuntimas per AB Lietuvos paštą yra nemokamas, jeigu užsakymo suma yra 34.76 Eurai ar didesnė. Jei užsakymo suma yra 1-34.76 Eurų, pristatymo mokestis yra 1.79 Eurų

5.3Užsakytas prekes galima atsiimti nemokėdami už pristatymą adresu, S. Banaičio 49 Kaunas.

Užsakytas prekes būtina atsiimti ne vėliau kaip per 3 (tris) darbo dienas, skaičiuojamas nuo Užsakymo gavimo momento. Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Pardavėjo darbuotojui pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą)

5.4 Grąžinamas prekes Pirkėjas gali pristatyti pats S. Banaičio 49 Kaunas Arba atsiųsti naudojantis savo pasirinkto kurjerio paslaugomis. Tuo atveju, kai prekė grąžinama Taisyklių p. 2.10 nustatyta tvarka, Pirkėjui tenka prekių grąžinimo išlaidos. Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę (es) sumokėtus pinigus. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami mokėjimo pavedimu ir tik į mokėtojo banko sąskaitą.

Garantijos

6.1 Pardavėjo parduodamoms prekėms yra suteikiama gamintojo garantija. Garantinis terminas yra nurodytas prie parduodamų prekių, taip pat garantiniuose talonuose.

6.2 Netinkamos kokybės prekę Pirkėjo pasirinkimu Pardavėjas įsipareigoja: pakeisti į tinkamos kokybės prekę; pašalinti prekės trūkumus arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

6.3 Jei prekės trūkumai atsirado dėl to, kad pirkėjas pažeidė prekės naudojimo ar saugojimo taisykles, tokia prekė nekeičiama, neatlygintinai trūkumai nešalinami ir pinigai negrąžinami.

6.4 Daiktų trūkumai šalinami, daiktai keičiami, grąžinami vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. Birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo patvirtintomis Daiktų grąžinimo taisyklėmis.

Informacijos siuntimas

7.1 Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo registracijos anketoje nurodytu elektroniniu paštu ir, Taisyklėse nurodytais atvejais - telefonu, nurodytais registracijos metu.

7.2 Pirkėjas kreipiasi į Pardavėją nurodytais kontaktais

Baigiamosios nuostatos

8.1 Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai tiesioginius nuostolius

8.2 Šioms taisyklėms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė

8.3 Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.